Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 02:16 Bu haber 18288 kez okundu
 
AYDINLIK GELECEĞİN PARTİSi 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı.
AYDINLIK GELECEĞİN PARTİSi 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı. Kurucu Genel Başkan adayı MURAT DANACI oyların çoğunu alarak genel başkan oldu. Aydınlık Geleceğin Partisi 1. Olağan Genel Kurulu Kongresi Gerçekleştirildi
SİYASET Haberi
AYDINLIK GELECEĞİN  PARTİSi 1. Olağan  Genel Kurulu Yapıldı.

AYDINLIK GELECEĞİN  PARTİSi 1. Olağan  Genel Kurulu Yapıldı. 
Kurucu Genel Başkan adayı MURAT DANACI  oyların çoğunu alarak genel başkan oldu.
Aydınlık Geleceğin Partisi 1. Olağan Genel Kurulu Kongresi Gerçekleştirildi
Mkyk ve genel merkez  teşkilatının katıldığı kongrede heyecan yükseklerde idi.
Aydınlık Geleceğin Partisinde Genel Başkanı MURAT DANACI, Olağan Genel kuruldan sonra basın açıklaması yaptı.
Murat Danacı  Yaptığı Açıklamasında şunları söyledi: “18,12,2020’de yapılan Olağan Genel Kurulumuzda Aydınlık Geleceğin Partisi  Ailemizin Merkez Yürütme Kurulu Üyelerimizin oy çokluğu ile alınan kararlar neticesinde Genel Başkanlık görevini şahsımı seçmelerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Kurulumuza teşrif eden Kurucular Kurulu Üyelerimizi, Genel Başkan Yardımcılarımızı ve Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Genel Başkanımızı ve tüm teşkilatlarımızı her biri birbirinden kıymetli partili arkadaşlarımı, canı gönülden sevgi ve muhabbetle selamlıyor, iyi günde kötü günde, birlikte yürüteceğimiz bu yolda, bir ve beraber olmaktan onur duyuyorum.
AYDIKLIK GELECEĞİN PARTİSİNİN Seçilmiş genel başakanı MURAT DANACI mazbatasını aldıktan sonra AYGİP genel başkan yardımcıları ile birlikte parti teşkilatlarını kurma çalışmasının;
 İLK OLAĞAN KONGRESİNDE katılımın bekledıklerının de üzerinde olduğunu ve genel merkez adreslerinde hale hazır bulunan  birçok siyası partiden ayrılan  sıyası karıyerınde isim yapmış ve kurdukları partilerinin seçimlere girme telaşında olanları kıskandıracak hızlı bır gırış ile17 il  ilçe için resmi ATAMA MAZBATALARINI  taktım ederek İL VE İLÇE teşkilatlanmalarında bir rekora imza attık diyerek tebriklerini dile getirdi.
Birlikteliğin Aydınlık Geleceğin ; gücüne güç katmak adına atılan en somut ve güçlü bir adımı daha hep birlikte attık. Bu sebeple çok kıymetli başkanlarımızı sınırsız özverilerinden ve kararlı adımlarından dolayı takdir ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Ortak amaçlarımıza hizmet etmenin verdiği gururla, birlikte daha güçlü olacağımıza inanıyorum.
Vatana ve millete faydalı bireyler olmak, çocuklarımıza aydınlık  bir Türkiye, mutlu bir gelecek bırakmak adına çıkmış olduğumuz bu yolda aynı amaca hizmet edip, aynı duyguları paylaşanlarla yoluna devam etme kararlılığındayız. Yeni dönem siyaset anlayışımızda bilinen tüm sistemin dışında üretken ve verimli bir çizgiden sapmadan yolumuza devam edeceğimizi özellikle belirtmek isterim.
Kıymetli Arkadaşım, Yeniliğin Adresi, Değişimin Öncüsü   AYDINLIK GELECEĞİN PARTİSİ’nde var olmayı vazife bilecek sevgili vatanperverler, biz olmak adına bir olmak adına radikal milliyetçiliği var edebilmek ,adaletin tesisini sağlamak adına  bu kutlu davada birlikte yürümeye ben de varım diyorsanız!

AYDINLIK GELECEĞİN PARTİSİ’nin tek kırmızı çizgisi vatanperverliktir. Kendisini vatanperver olarak gören  DEMOKRASİ isteyen her bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını partimizin çatısı altında, bir olmaya çağırıyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYDINLIK, GELECEĞİN, , PARTİSi, 1., Olağan, , Genel, Kurulu, Yapıldı., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı