İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Başarı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

ÜNİVERSİTE AÇILMASINDAN RAHATSIZLIK DUYULDU

            1 Milyon nüfusa ulaşmış olan İstanbul Esenyurt’ta açılan üniversiteden rahatsızlık duyuldu.

            1 Milyonluk nüfusa sahip olan Esenyurt’ta hem bölgenin hem de ulusal boyutta devletin bu bölgede bir üniversiteye ihtiyaç duyması sebebi ile Kültür Vakfı tarafından 2013 yılında İstanbul Esenyurt Üniversitesi kuruldu. Mütevelli heyeti iş adamı Orhan Özyurt ve iş adamı Ahmet İsmail Kadıoğlu öncülüğünde oluşturulmuştur.

            FETOCULARA SÖZ SÖYLEMEYENLER HİZMETLERDEN RAHATSIZ OLDU

            FETO’cu akademisyenlere söz söyleyemeyenler, devlet ve millet için eğitim veren, çağdaş eğitim kurumlarından rahatsızlık duyuyor. 4 yıllık ve yeni geçmişe sahip olan İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Besyo Öğrencisi Fatih Çimiç Kick Boks spor dalında üniversiteler arasında birinci, İstanbul Esenyurt Üniversitesi aşçılık bölümü 2017 aşçılık yarışmasında birincilik kazanaraktan başarıdan başarıya koşuyor.

  İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİNİ BOŞ VERİN İSTANBUL ŞİŞLİ ÜNİVERSİTESİ KİMİN?

 

            İstanbul Esenyurt Üniversitesini eleştiren bazı muhalif gazeteler, mütevelli heyeti eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün olduğunu unutmuş.

            TOPLUMA HİZMET İÇİN GEREKEN NEYSE YAPILIR

            Sayın Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu yapmış olduğu hizmette 2017 yılında yaşanılan yağmur ve sel felaketinde Esenyurt’ta hiçbir felaket ve alt yapı    sorunuyla karşılaşılmadı. Ayrıca FETO’cu ve diğer terör örgütü üyelerine karşılık sürekli dinamik bir şekilde devlete ve millete hizmet etmektedir.

 

 

 

            İstanbul Esenyurt Üniversitesi FETO İle Mücadelede ve Demokraside Millet İle El Ele