Ahmet Özden'in The Diamond Otelinde Kaliteli Hizmet

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

The Diamond Otelleri sadece yazın değil 4 mevsim hizmette.

2017 Yaz aylarında dolandırıcıların turizm sektörüne de el atması, yerli ve yabancı turistleri tedirgin etti. Ancak The Diamond Hotel sahibi Ahmet Özden özellikle yaz mevsimi sezonlarında yerli ve yabancı turistlerin detaylı araştırmalar yapması gerektiğini, hem köklü geçmişi olan hemde profesyonel ekibe sahip otellerden yana tercihlerde bulunulması gerektiğini belirtti. 

The Diamond Otel Antalya Misafir İlişkileri Sorumlusu Serap Çetin ise öncelikli olarak misafirlerinin tatillerini kendi evlerinde yaşıyormuş konforunu sunmak olduğunu belirtmektedir.  The Diamond Otel Antalya'nın çalışan personellerinin ise güler yüz ile hizmet ettikleri açıklanmaktadır. Sorumlu Müdür Hasan Tanışık ise otellerinde güler yüz ve konfor ile birlikte asıl önemli olanın otellerde hijyen, sağlık, taze ve geniş seçenekler içeren yemek menülerinin olduğunu belirtmektedir. Ayrıca The Diamond Otellerinin, çocukların havuz ve eğlence alanlarındaki güvenlikleri için her türlü ekipman ve önlemlerin alınması, buna dair uzman personellerin olması; olası boğulmalara karşı profesyonel cankurtaranların olması, otellerinde yer alan misafirleri için sağlık personellerinin olması benimsemiş oldukları prensipler arasındadır.

The Diamond Otel Antalya sahibi Ahmet Özden, yerli ve yabancı misafirlerinin lüks konfor, uygun fiyat ile tatillerini kaliteli bir şekilde geçirmeleri için  oteller hakkında araştırma yapmaları gerektiğini belirtmektedir. Kış aylarında rezervasyon yapacak olan yerli misafirlerin daha uygun fiyat için avantajlı olacaklarını açıklamaktadır.

 

www.thediamondhotels.com/